O nás

Společnost PRAGOMED, s.r.o. vyvíjí originální a inovativní doplňky stravy zejména pro péči o pohybový aparát, urologické ústrojí a na podporu imunity. Na vývoji a využití těchto produktů PRAGOMED, s.r.o. spolupracuje s českými lékaři a lékárníky, kteří znají nejlépe potřeby českých zákazníků. Vznikají tak doplňky stravy, které vhodně doplňují zavedené postupy a pomáhají tak zlepšovat kvalitu života.

Lékaři a lékárníci mohou kvalifikovaně posoudit potřeby českých zákazníků a správně zhodnotit, komu mohou být tyto doplňky stravy nejvíce prospěšné a mají také nejlepší přehled a zpětnou vazbu o průběhu jejich užívání. Proto tyto přípravky získáte u vybraných lékařů, v Zákaznickém centru na telefonu 800 111 360, našem e-shopu, podnikové prodejně v Praze 5 na Smíchově, v síti lékáren BENU po celé ČR a e-shopu BENU.

Všechny naše přípravky mají osvědčení z výroby garantující jejich složení, prošly laboratorním testováním, obdržely Certifikát o zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu a jsou notifikovány na Ministerstvu zdravotnictví ČR. Vzhledem k vývoji legislativy EU týkající se zdravotních tvrzení u doplňků stravy průběžně aktualizujeme naše obalové a písemné materiály v souladu s příslušnými státními orgány zodpovědnými za tuto oblast. Zejména však máme mnoho spokojených zákazníků, což považujeme za nejlepší referenci.

Navštivte náš

CzechEnglish